Solutions4ad - Vikings War of Clans

Kim jesteśmy?

 

   Jesteśmy pełnymi pozytywnej energii osobami, które mają bogatą wyobraźnię i pragną dzielić się nią z innymi. Od zawsze lubiliśmy zagłębiać się w świat naszej fantazji. Nasze głowy są pełne przemyśleń i pragniemy wciąż się rozwijać, dlatego chcielibyśmy konfrontować swoje myśli z innymi. Jest to jednym z powodów, dla których tworzymy ten portal. Wielu ludzi nie potrafi wybrać w życiu własnej ścieżki. Naszym marzeniem jest pokazanie całemu światu, że powinno się robić to, co się lubi.

    

Dlaczego tworzymy ten portal?

 

   Każdy z nas ma wyobraźnię, jednak nie każdy jest świadomy, jak ważną rolę odgrywa w jego życiu. Poprzez nasz portal chcielibyśmy udowodnić jak wielką moc w sobie skrywa i pomóc ją rozwinąć. Uważamy świat fantastyki za ciekawy i rozwijający. Staramy się pokazać, że jest on bliższy naszemu życiu niż mogłoby się wydawać. Nasze artykuły mają na celu pokazanie elementów fantastycznych, które odnoszą się do codzienności każdego z nas. Żeby jeszcze bardziej przybliżyć ten świat spróbujemy zachęcić Was do doświadczenia na własnej skórze przygody z fantastyką, opisując wydarzenia kulturalne tej dziedziny.

   Chcielibyśmy zaproponować współudział w tworzeniu tego portalu i dać możliwość wypowiedzi wszystkim zainteresowanym, budując przy tym społeczność miłośników fantastyki. Wiemy jak trudno jest dotrzeć z własną twórczością do szerszego grona odbiorców, dlatego zachęcamy również do udostępniania swoich prac na naszym portalu.

 


 

Zespół:

 

Paulina

Paulina

Autorka portalu

Pełna pomysłów i otwarta na nowe możliwości mieszkanka Wrocławia. Jej pasją od dłuższego czasu jest fotografia, której wciąż się uczy. Uwielbia podróże, zarówno te bliższe jak i dalsze. Kocha przelewać na papier (lub ekran komputera) swoje myśli, co zachęciło ją do stworzenia tego portalu.

Fantastyką fascynuje się od dzieciństwa, kiedy to potrafiła zaczytywać się w książkach o magii i niezwykłych stworzeniach. Chętnie ogląda też filmy fantasy. Jej ulubionym reżyserem jest Tim Burton, a ulubionego pisarza nie potrafi wybrać.

 

 

Dawid

 

Dawid

Autor portalu

Superbohater z Wrocławia. Poza ratowaniem panienek zajmuje się też studiowaniem ekonomii. Jego pasją od zawsze była fantastyka: orki, smoki i magia – to jego powołanie. Przybył do tego świata, aby uzmysłowić wam potęgę wyobraźni. Na co dzień uśmiechnięty i nieco stuknięty chłopak. Lubi spotykać się ze znajomymi, zaczytywać się w książkach i grać w różnego rodzaju gry. Jego ulubionym autorem jest Jacek Piekara.